Anteny na ciężarówki Jest 8 produktów.

Anteny na ciężarówki

Anteny satelitarne przeznaczone do używania na ciężarówkach, cechują się małymi rozmiarami pozwalającymi szybko rozstawić je po zajechaniu na postój. Dzieki automatycznej lokalizacji satelity, możesz cieszyć się polskimi kanałami oparatorów satelitarnych takich jak Cyfrowy Polsat, Cyfra+, Telewizja n, czy NC+ w dowolnym miejscu w Europie, bez żmudnego, długiego szukania sygnału i montowania kompletnego zestawu satelitarnego.

Seria SatMaster wyposażona jest w... Więcej

 • Megasat Traveller-Man AUTO SKEW (2019)
  Dostępny

  Megasat Traveller-Man AUTO SKEW (2019)

  Płaska konstrukcja anteny Megasat Traveller-Man oraz możliwość instalacji zarówno stacjonarnej, jak i używania jej w trybie wolnostojącym jest idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących kamperem, przyczepą kempingową i nawet dla kierowców samochodów ciężarowych, a możliwość złożenia anteny Megasat Traveller-Man pozwoli, w razie potrzeby mobilności, zmieścić antenę w niemalże każdym bagażniku.

  Płaska konstrukcja anteny Megasat Traveller-Man oraz możliwość instalacji zarówno...

  Płaska konstrukcja anteny Megasat Traveller-Man oraz możliwość instalacji zarówno stacjonarnej, jak i używania jej w trybie wolnostojącym jest idealnym rozwiązaniem dla osób...

  5 099,00 PLN

  Dodaj Wyświetl
 • Dostępny

  Antena Campingman Kompakt TWIN 2

  Campingman Kompact jest idealnym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić miejsce na odbiór telewizji satelitarnej na przyczepie kempingowej. Model idealnie nadaje się do instalacji stacjonarnych, antena chroniona przez elegancką pokrywę wykonaną ze szlachetnego tworzywa sztucznego chroni antenę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i zewnętrznymi uszkodzeniami.

  Campingman Kompact jest idealnym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić miejsce na odbiór...

  Campingman Kompact jest idealnym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić miejsce na odbiór telewizji satelitarnej na przyczepie kempingowej. Model idealnie nadaje się do instalacji...

  5 399,00 PLN

  Dodaj Wyświetl