Dostępność produktów i czas realizacji zamówień

Dokładamy wszelkich starań, aby posiadać możliwie największą ilość produktów na stanie z możliwością wysyłki w ciągu jednego dnia roboczego. Jednak ze względu na charakter produktów i specyficzne wymagania klientów, czas realizacji zostanie określony po złożeniu zamówienia na produkty lub na kompleksową instalację systemu. 

Jeżeli produkt nie jest dostępny od ręki, zazwyczaj czas realizacji wynosi do 14 dni. W przypadku kompleksowych instalacji, czas realizacji określany jest indywidualnie.

Jeżeli zamówienie jest pilne, prosimy o uprzedni kontakt mailowy lub telefoniczny, aby potwierdzić dostępność i doprecyzować czas realizacji. 

Sposób i koszty wysyłki

Wszystkie przesyłki są wysyłane na nasz koszt. Przesyłki realizowane są z naszego głównego magazynu w Gdyni lub, aby skrócić czas realizacji, bezpośrednio od producenta. Każda przesyłka realizowana jest przez firmę kurierską i jest ubezpieczona. W przypadku kompleksowej instalacji realizowanej przez naszą firmę, zapewniamy transport własny, wszelkich elementów potrzebnych do zrealizowania montażu.

W przypadku wysyłki towarów, koniecznie prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera. W przypadku poważnego uszkodzenia opakowania, prosimy o dokładne sprawdzenie sprzętu i w razie potrzeby sporządzenie stosownego protokołu wraz z kurierem.