Nasza firma od ponad 25 lat zajmuje się profesjonalna techniką anten, dzięki czemu posiadamy olbrzymie doświadczenie i prawdopodobnie jako jedyni w Polsce zajmujemy się montażem anten mobilnych na jachtach, statkach, kamperach, i przyczepach kempingowych.

Usługę zawsze rozpoczynamy od rozpoznania wymagań użytkownika oraz możliwości technicznych. Następnie dobieramy rozwiązania, które spełnią wszystkie życzenia  klienta, przy możliwie najniższym koszcie. Pod uwagę bierzemy takie elementy jak: na jakiej telewizji zależy odbiorcy, czy potrzebna jest możliwość oglądania w ruchu, na ile odbiorników budujemy system i tym podobne.

Nasze bogate portfolio i zdobyte dzięki niemu doświadczenie pozwala nam zagwarantować najwyższy profesjonalizm instalacji, która przełoży się na bezawaryjną pracę urządzeń oraz doskonałą jakość telewizji i radia przez wiele lat.

Zadzwoń i zapytaj o warunki instalacji:
Paweł Zawiszewski
Tel: 508-179-254 

 

Współpraca

Wykonujemy instalacje dla wielu stoczni jachtowych, importerów jachtów, kamperów, przyczep kempingowych. Telewizja na tego typu jednostkach jest w dzisiejszych czasach standardem, warto zatem o niego zadbać znacznie podnosząc wartość dodaną produktu - przy niewielkim nakładzie finansowym. 

Wszelkie wykonane bezpośrednio dla klienta instalacje z Państwa polecenia, wynagradzane są znaczną prowizją.