Antena logoFirma ANTENA Sklep Specjalistyczny, powstała w  1988 roku i od tego czasu skupia się na sprzedaży sprzętu do odbioru i dystrybucji telewizji, radia i internetu. Sprzedaż stacjonarną prowadzimy w siedzibie w Gdyni, przy ul. Działdowskiej 16 oraz w punkcie w Wejherowie w CH Jantar. Dodatkowo oferowane przez nas produkty można zakupić w licznych sklepach internetowych, między innymi: SklepAntena.pl. Od roku 2007 jesteśmy przedstawicielem hiszpańskiej marki Televes - światowego lidera profesjonalnych rozwiązań teletechnicznych. Produkty marki Televes można zakupić w naszym sklepie internetowym: AntenyTeleves.pl oraz w każdym punkcie stacjonarnym lub poprzez zamówienia wysyłkowe.

Od roku 1992 roku zajmujemy się samodzielną, profesjonalną instalacją rozwiązań techniki antenowej. Na swoim koncie posiadamy tysiące instalacji, w tym setki dużych obiektów. Jako jedni z pierwszych zaczęliśmy instalować rozwiązania do odbioru telewizji satelitarnej i naziemnej na jachtach, żagłówkach, statkach, campobusach, tirach czy autobusach długodystansowych.

Nasze doświadczenie pozwala nam wykonywać instalacje z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa oraz z możliwie najlepszą wydajnością zestawów antenowych. Do instalacji używamy wyłącznie przewodów z powłokami LSFH atestowanymi do użycia na jednostkach pływających. Anteny umiejscawiane są tak, aby zapewnić najlepszy odbiór przy możliwie najmniejszej ingerencji w pojazd.

Zapraszamy do współpracy stocznie jachtowe, importerów jachtów, żaglówek, campbusów, przyczem kempingowych, kierowców tirów oraz ciężarowe i autobusowe firmy przewozowe. Możemy zagwarantować bardzo atrakcyjne prowizje za sprzedaż naszych urządzeń oraz instalacji.

Zapraszamy do współpracy,
Paweł Zawiszewski 

 

Wspierają nas:

Katalog stron internetowych , katalog stron, Katalog Linuxiarzy, Button